Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki ápolóként dolgozik?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy mennyi ma 2019-ben a fizetése egy kezdő ápolónak. Valaki segítene?

2019. febr. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem, de egy ismerősöm nevében tudok nyilatkozni.

Pályakezdő volt most végzett az OKJ-val.

170-190 ezer nettóban dolgozik, ami egyébként jól is mutatna pályakezdőként (vidék).

Viszont heti 6-7 nap, 12 órázik reggeltől estig, minden EGYES nap. Így mindjárt nem olyan jó.

A munkáját szereti, de néha megterhelő, hogy nulla magánélete nincs az embernek. Vagyis ebben az esetben a munka az ember élete...

2019. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát az ismerősöd nettó 572 nettós órabéren van kb?


Köszönöm a válaszod. Várok még másoktól, ha van.

2019. febr. 12. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy mire jön ki az órabére, azt nem tudom. Csak azt tudom amit leírtam, hogy 170-190k körül keres, és hogy általában minden nap 12 órázik.
2019. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Ápoló vagyok 10 éve. mostanában kb e éve 200 ezer fölött keresek.

Napi 12 óra nappal meg éjszaka is vegyesen. Az nem igaz hogy az elöttem szóló írt hogy minden nap 12 órázik az ismerőse.

Akkor az heti 60 óra és havi 240 óra lenne.

nekem is volt 218 órás hónapom de jól is fizetett.

Munkahely függő hogy mennyit tudnak fizetni, van-e potlék, túlóra...

2019. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es. írhatok privit?
2019. febr. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!