Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettek az ELTE TÓK-ra járni?

Szerettek az ELTE TÓK-ra járni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akik ide járnak mit gondolnak az iskoláról.

Mindenki mindent elmond az iskoláról, csak azt felejtik el mindig említeni, hogy szeretnek-e eleve odajárni. Nekem nagyon fontosak az emberi kapcsolatok, fontos számomra, hogy ahova járni fogok, ott kellemes legyen a hangulat.


Köszönöm előre is a válasz! :)



2019. febr. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másodéves tanító vagyok, és imádok oda járni. Sok olyan tárgyunk van, amely más szakon aligha van (ki mondhatja el magáról, hogy egyetemi órán agyagozott? :D ), az oktatók nagyon rendesek és normálisak, motiváltak, és a fő céljuk valóban az, hogy megtanítsanak minket a pedagógiára (ellenben sok olyan szakkal, ahol a nyers tananyagot bevasalod és kész); nem tudom még konkrétan mire vagy kíváncsi, de kérdezz bátran :)
2019. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy milyenek az emberek, a hangulat. Az embereknek aranyosak képzelem, tekintve, hogy tanítónak vagy óvónőnek készülnek, de lehet nem így van. :D
2019. febr. 17. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyenek az emberek? Ha hallgatókra gondolsz, akkor a fiú/lány arány szokatlan lesz :D (alig van fiú, jó ha évfolyamonként van 7-8 max, persze ez tanítón, óvón és csecsemőn nagyritkán akad 1-1); mindenki aranyos és rendes, sokszor olyan érzésem van, mintha gimiben lennék (mármint nagy ugrás a gimi és az egyetem közt nincs, csak más a szabályrendszer stb); sok olyan óránk is van, ahol végigröhögjük az egészet, teszem azt pl énekórán körjátékok (elég vicces húszévesen "Elvesztettem zsebkendőmet" játszani); mivel nekem is ez az első szakom, így nagy viszonyítást nem tudok a többi karhoz/egyetemhez képest, csak hallomásból, viszont szerintem hangulat szempontjából a TÓK a legjobb választás, elképzelni se tudom, hol lehetne jobban érezni magad egyetemen :)

(Persze azért nem szabad lazán venni, vannak bőven követelmények, elvárások, viszont aki valóban tanító/óvó stb akar lenni, annak semmi sem akadály :) )

2019. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én őszintén megmondom, hogy nem szerettem az iskolát, szerintem sok a lekezelő oktató, főleg ha valamiből esetleg nem vagy a legjobb. Simán lehet hogy én kerültem rossz oktatóhoz, de többet inkább ki sem próbáltam! :/ Ha tudsz énekelni, kottazni, furulyázni, illetve minden keszsegtantagybol jó vagy, akkor biztosan nem fognak lenézni, ezek a tárgyak sokkal fontosabbak ott mint hogy például egy leendő tanítónő tud e helyesen írni,ami szerintem kicsit elkeserítő. De én szívből kívánom,hogy máshogy lásd ezt és érezd jól magad!!! Sok sikert! :)
2019. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!