Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire várható, hogy a BME...

Mennyire várható, hogy a BME Mérnökinformatikus szak ponthatára megint emelkedni fog?

Figyelt kérdés

És ha szerintetek emelkedni fog, azt mi indokolja és nagyjából hány ponttal fog feljebb menni?


Tudom senki sem látnok, meg nem Marty McFly, de aki ismeri az összefüggéseket, esetleg statisztikákkal foglalkozik, tudna nekem jósolni? Pl. mennyire befolyásolja a nemrég indult Üzemmérnöki szak, a jövőre kötelező nyelvvizsga, az informatikus hiány stb. a pontok változását. Változik-e a szakra felvehető hallgatók száma?



2019. febr. 17. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy +/- 5 pontot érdemes beleszámolni mindig, de szerintem nem lesz emelkedés megint.
2019. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!