Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem vélemény?

Figyelt kérdés
Kommunikáció és média érdekelne főként
2019. febr. 19. 19:47
 1/9 anonim válasza:
67%
Gyűjtő hely. Bárkit felvesznek.
2019. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Büféegyetem büfészakja. Bár a komédia minden egyetemen büfé úgyhogy végül is tök mindegy munkát úgyse kapsz vele akárhol végzed.
2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Tényleg rossz hírnevű egyetem, azok mennek oda akiknek máshova nincs meg a pontjuk. Dehát ha neked sincs meg akkor nincs más választás...
2019. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Tévedés, a METU Művészeti és Kreatívipari Kara igenis színvonalas és vetekszik a moholy nagy képzőművészeti egyetemmel. Az lehet, hogy az Üzleti, Kommunikációs és Turisztikai Kar egy gyűjtő kar a sallangok számára de ne tévesszük össze a két kart....
2019. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es Imádom a nick neveeeed:))) Pihent agy :)))
2019. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Szia :) én a metura járok (424 pontom volt a felvételinél, és van még jópár hasonló eredményekkel rendelkező szaktársam...:)) , turizmusra, de sok ismerősöm van a a művészeti és a kommunikáció és média szakról is. Abszolút nincs "gyűjtő" feeling, tanulni kell mint egy egyetemen általában. Jók a tanárok, családias a hangulat, normális a közösség stb,a nyelvoktatás szuper, az egész képzés korrektül van felépítve. Privátban írj nyugodtan ha van bármi kérdésed, nem meggyőzni szeretnélek, és veszekedni sem szeretnék, csak leírtam a tapasztalataim másodévesként :)

20/L

2019. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

"Üzleti, Kommunikációs és Turisztikai Kar egy gyűjtő kar a sallangok számára"


Kifejtenéd miért?Rengeteg embernek lehetősége lett volna BGE-re vagy bármelyik másik egyetemre menni, mégis a METU-t választotta. Gondolom a fajtád vergődik a legjobban, amikor egy mome-s leprolizza a metusokat, meg sallangnak hívja őket, de az egyetemi társaidat meg leszólod, mert más szakon vannak, gratula.. :D

2019. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy lehet! Mivel nem arra a karra járok nem igazán vagyok a karral kapcsolatban releváns viszont nem tetszett, hogy azért leszoljak a metu-t mert úgy vélik, hogy az adott kar amira járnak esetleg gyenge.
2019. febr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

a sok frusztrált BGE-s nagyon ráált a metura, ahogy látom..

csak mert már mindenki röhög a gagyi egyetemükön

2019. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!