Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak egy halk kérdés. Szerinte...

Csak egy halk kérdés. Szerintetek az egyetemisták hány százaléka íratja meg mással a szakdolgozatát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert több olyan ismerősöm van, aki 5-6 év alatt épp átbukdácsolt a tárgyain - volt úgy, hogy nagyon sok próbálkozásra - soha nem volt valami IQ harcos és akkor egy olyan bonyolult, nyakatekert megfogalmazású, természettudományos halandzsa témát választ, amire egyből rávágtam volna, hogy ezt a büdös életben nem fogja tudni megírni és ha mégis akkor tuti nem saját kútfőből. Nyílt titok, hogy vannak "szakdolgozatíró szolgáltatások" de nem tudom azt mennyire gyakran használják. Szerintetek mi az igazság?

2019. febr. 22. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges tippelni, mert senki nem tudhatja. Ezzel nem szoktak dicsekedni a hallgatók.
2019. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, én saját magamnak írtam meg.
2019. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Nem túl sok, mert nagyjából 100-200 kiló a tarifa, szaktól és témától függően. Ja, és nem garanciális, szóval ha elhasalsz vele, nem kapod vissza a lóvét :D
2019. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3: Előfordulhat olyan, hogy egy - elvileg 100%-os - garanciát biztosító cég nem úgy írja meg, hogy az teljesen kompatibilis legyen a követelményekkel? :D

Szerintem ez alap kellene hogy legyen. Mondjuk sosem fogom megtudni a választ a kérdésemre, mert nyílván ilyen emberkék nem fognak itt nekem válaszolni ill. bevallani.

2019. febr. 22. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Különösebben szerintem nem elterjedt, ha valaki eljut a szakdolgozatig, akkor nem mondom, hogy könnyű megírni, de általában nem ez szokta a problémát okozni.

Én személyesen olyat ismerek, aki a szakdolgozatának egy programozással kapcsolatos részét íratta meg egy ismerőssel, persze pénzért, de nem az egész szakdolgozatot.

Ennél úgy vélem, sokkal gyakoribb, főleg talán kis egyetemeken, hogy kis túlzással majdnem a konzulens írja meg a szakdolgozatot, annyi segítséget ad hozzá, hogy önálló gondolatnak nem is kell különösebben lennie.

2019. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 20-as csoportomban 1 emberről tudtam, aki a grafikai részét csináltatta meg egyikünkkel. De a szöveget ő írta.
2019. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyetemista voltam én 4 szakdogát írtam meg másoknak. Nem vagyok rá büszke de kellett a pénz. Nem kérek privátot mert már nem foglalkozom ilyennel.


Nálunk jellemzően az újgazdag csemeték nem értek rá ezzel foglalkozni pedig az eszük meg lett volna hozzá.

2019. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Én eddig csak beadandó biznisszel foglalkoztam, de adtatok egy jó ötletet xD.
2019. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Inkább az idősebbek körében jellemző, akik munka, család mellett szerzik esetleg már többedik diplomájukat. Ők meg tudnàk csinálni, különösebb pluszt már nem is adna ez a tudásukhoz, de idejük tényleg kevés van.
2019. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Én már jó rég írtam diplomamunkát, de nálunk akkor fel sem merült senkiben.

Ha nem én írom, hogy tudom megvédeni ??? Nem is értem ....

2019. febr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!