Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak egy halk kérdés. Szerinte...

Csak egy halk kérdés. Szerintetek az egyetemisták hány százaléka íratja meg mással a szakdolgozatát?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert több olyan ismerősöm van, aki 5-6 év alatt épp átbukdácsolt a tárgyain - volt úgy, hogy nagyon sok próbálkozásra - soha nem volt valami IQ harcos és akkor egy olyan bonyolult, nyakatekert megfogalmazású, természettudományos halandzsa témát választ, amire egyből rávágtam volna, hogy ezt a büdös életben nem fogja tudni megírni és ha mégis akkor tuti nem saját kútfőből. Nyílt titok, hogy vannak "szakdolgozatíró szolgáltatások" de nem tudom azt mennyire gyakran használják. Szerintetek mi az igazság?

2019. febr. 22. 16:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eddigi 5 félév kutya füle volt a szakdogaíráshoz képest, mert vizsgára magolni meg bejárni gyakorlatokra egész más, mint magadtól egy ilyet összehoznj. Pedig én elég értelmesnek tartott lány vagyok, de teljesen be vagyok pánikolva, hogy hogy fogom megírni, meg olyan tudományos nyelvezetet használni...elég gyakori lehet, hogy mással iratják meg, nem hiszem, hogy ez mindenkinek menne.
2019. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!