Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosirol pár szó?

Állatorvosirol pár szó?

Figyelt kérdés
Maga az egyetem, a tanulás, a hallgatok, a tanárok és hat úgy maga az állatorvosi szakma.. Esetleg ha ebben járatosak mindenre ki tudnának térni annak nagyon örülnek. Koszonom!:)

2019. febr. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Közelről nem ismerem, de madaras dokikból hiány van (sajnos ezt tapasztalatból tudom), és arra külön kell szakosodni (erről meg olvastam), úgyhogy ha javasolhatok egy dolgot állatorvosnak készülőknek, a madarak is megérdemelnének több jó orvost. :-)
2019. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ez a szak az egyik legnehezebb az országban!De persze ha valakit érdekel akkor tanulni sem úgy ül le hogy na már megint ez a fránya tanulás hanem juhuu megint egy érdekes téma!Tehát ha érdekel akkor vágj bele!És igen sajnos nem sok olyan állatorvos van aki szakosodott még egzotikus állatokra.És ezt az orságban csak egy helyen lehet tanulni!Méghozzá Pesten!Hát hol máshol!
2019. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Én leírom az IGAZAT!


1.: POKOLIAN NEHÉZ!!!

2.: Idehaza csak akkor éri meg, ha van gazdag családod és/vagy gazdag szeretőd, aki vesz neked egy praxist. RENGETEG állatorvos, vágóhídon, állattelepen, vagy állatpatikában melózik, bagóért!

3.: Gyakran ölni és/vagy halni hagyni kell az állatot!

2019. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első két év szerintem viszonylag unalmas, alapozó tárgyak vannak. Ezért én ajánlom, hogy menj el mellette rendelőzni, rengeteget lehet ott tanulni. Utána már vannak ténylegesen hasznos és fontos tárgyak is, azt már nem érdemes ellazázni (persze az első két évet sem:D). Sokat kell tanulni, de ha megtanulod jól beosztani az idődet akkor nem lesz baj. Nagyon kicsi az egyetem, évfolyamon belül mindenki ismer mindenkit. Nálunk pl magy az összetartás és mindíg segítünk a másiknak, felsőbbévesek is sokat segítenek. Vannak olyan előadók akik halál unalmas előadásokat tartanak és vannak olyanok is akikhez még péntek reggel 8:15-re is szívessen beülök pedig nem lenne kötelező. Az állatorvosi szakma nagyon szép és nagyon nehéz. Főleg a hülye emberek, rengeteg munka és az aránytalanúl kevés pénz miatt nehéz.
2019. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Sajnos én is tapasztaltam hogy nem igazán vannak madaras dokik (a befogadott kanarinkkal 3 állatorvost jártunk meg csak hogy átka ellen kezeljék). A fizetésről én viszont egészen jókat hallottam (a többi állatokra szakosodott munkák mellett)..
2019. febr. 25. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát a fizetés alkalmazottként 200ezer!De ha van saját praxisod amit kialakítani tízmilliók akkor a fizetésed 500ezer minimum!
2019. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!