Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka Gimibe mit...

A Teleki Blanka Gimibe mit kell vinni szóbelire?

Figyelt kérdés
Füzetet, bizonyítványt meg ilyeneket kérnek? Sehol sincs kiírva de általában kérni szoktak

2019. febr. 26. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár vagy Budapest?
2019. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy biztos kaptál egy levelet amiben ez le volt írva vagy a suliban írsz egy emailt és válaszolnak, de nézd meg a honlapjukon is.
2019. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Diákigazolvány... Tolltartó mindenképpen (de minimum egy toll) füzetet hozhatsz de nem biztod hogy elkérik. Bizit mindenképpen
2019. febr. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Budapest. Az oldalon nem találtam kiírva. Elég sürgős lenne. Alaki volt már ott szóbelizni attól mit kértek?
2019. febr. 27. 18:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Aki*
2019. febr. 27. 18:39
 6/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs a honlapjukon, megnézem.

De szerintem inkább több dolgot vigyél mint keveset tehát iratok(diák, személyi, lakcim) bizonyítványod. Amelyik tantárgyból szóbeleizel abból a füzted. Meg tolltartó esetleg ha nem e-naplótok van ellenőrző. És akkor a ha sok is ami nálad van hiány nem lesz. De felhívni még mindig egyszerűbb lenne őket. Meg ha nincs 120 pontod meg valami regisztráció is kell azt olvastam. Bár ezt te biztos jobban érted.

Sok sikert!

2019. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat❤️ Valószínűleg mindent viszek amit mondtál + okleveleket
2019. febr. 27. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Okleveleket célszerű lett volna az iskolába való jelentkezés mellé csatolni de mindegy

Az iskolát hívni lehet de kissebb gondjuk is nagyobb jelenleg annál minthogy hivogassanak. 34 férőhelyre jelentkeznek 400-an átlagosan es 12x-es túljelentkezés. És az iskola ezt ezalatt a két hét alatt intézi. A füzetedbe meg a tanároknak kb ideje nem lesz belenézni. És ezt nem rosszból mondom. Csak látom az iskolámat. Minden nap kavalkád felvételikor.

2019. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Igazad van előző de akkor is inkább vigye magával minthogy, ott álljon füzet vagy akármi nélkül. Szerintem az már nem oszt nem szoroz.
2019. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végül is majdnem mimdegy mit viszek. Így hogy látom mennyien jelentkeztek körülbelül esélyem se lesz egy viszonylag rossz felvételivel😔
2019. febr. 28. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!