Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni gimik? TÁG/Csoki?

Debreceni gimik? TÁG/Csoki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén felvételizem, és nagy vágyam bejutni a TÁG-ba, de az tuti, hogy nem fog összejönni. Az írásbelit nagyon elcsesztem(60pont), a vitt átlagom 4,8, és a szóbelin a nagyon szar matekom miatt lepontoztak. 200-ból van 138 pontom. Az ideiglenes sorrendben 217. vagyok a közel 300-ból. Tudom, ogy fognak még kiesni emberek, de nem olyan sok, mint amennyi nekem kell... szóval a TÁGba tuti nem vesznek fel. Viszont most elkezdtem parázni, hogy ezek a pontok a Csokonaihoz is kevesek lesznek. Igaz, ott még nem voltam szóbelizni, de szerintetek van esélyem bejutni legalább a Csokiba? Tiszta idegroncs voltam ma egész nap emiatt.

2019. febr. 26. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ezzel simán bejutsz a Csokonaiba, az ismerőseim, akik oda jártak (és nem is annyira jártak oda, tavaly végeztek), ennél sokkal gyengébb eredményeklel bent voltak. Ne parázz 😊😊
2019. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*és nem is annyira régen jártak oda
2019. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. febr. 27. 13:23
 4/7 gabri.ella válasza:

Szia! Meg szabad kérdeztem, hogy a csokiban melyik szakra mennél? A lányom is hétfőn megy biológiára és németre szóbelizni.

A TÁG nekünk is felejtős.

2019. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én magyar-olaszra és angol nyekre jelentkeztem :)
2019. febr. 28. 14:17
 6/7 anonim válasza:
Hanyadik lettél a rangsorban?
2020. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huu már egyáltalán nem emlékszem. De végül nem is oda mentem, beraktam a Csokonait a legutolsó helyre. Most a Medgyessybe járok :)
2020. ápr. 11. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!