Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sportiskolát/sporttagoz...

Milyen sportiskolát/sporttagozatos ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Most kilencedikes vagyok, jövőre, tizedikbe mennék át.

16/L



2019. febr. 27. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Telepy Károly Testnevelés Szakosított Általános Iskola és Gimnázium


9. kerületben van, nem igazán erős iskola, sőt. Azt nem tudom, hogy milyen lehet a testnevelés szakja

2019. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanulmányi átlagom kb. 4,2.Szeretnék valamilyen jobb suliba menni.A Kölcsey Gimnázium sporttagozatát néztem,mennyi esélyem van oda bekerülni?
2019. márc. 9. 09:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy másik sporttagozatosba
2019. márc. 9. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem a sporttagozatos sulik nem igazán erősek... Viszont úgy rémlik, hogy a Vörösmartyban is van sportosztály, az viszont egy jó gimi
2019. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De van esélyem átkerülni?

2019. márc. 10. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A Telepybe biztosan átvesznek ha van hely, szerintem a VMG-t is érdemes lehet megpróbálni, a Kölcseyt pedig nem ismerem sajnos. Egy telefont megér :)
2019. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. márc. 11. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!