Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megkaptam az ideiglenes...

Megkaptam az ideiglenes ranglistát! Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló vagyok első óta, (ötödikbe csúszott be nyelvtanból és töriből egy négyes) de a felvételim nagyon borzalmas lett, nem sikerült jól - 56 pont-. A Lóczy Lajos Kéttannyelvű Gimnáziumba szeretnék menni. Az 5 évfolyamos angol tagozat ideiglenes ranglistáján 103. vagyok és hallottam, hogy tavaly még a 120-on nem tudom hányadikat is felették.

(megjegyzem a 4 évfolyamos angol tagozat ideiglenes ranglistáján 67. vagyok, de inkább az 5 évfolyamosba akarok menni)

Van esélyem az 5 évfolyamosba bejutni? Na és a 4 évfolyamosba?



2019. márc. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Van.
2019. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem keresel rá az oktatás.hu-n, hogy tavaly és tavalyelőtt hányadikok voltak az utolsó bejutók? Előző kérdésedhez belinkeltem, hol kell rákeresni... Ennyire legyél már önálló!
2019. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Néha elgondolkozom azon, hogy az emberek miért ilyen sügerek!?XDD Az előző kérdésemben a Balatonalmádi Kéttannyelvű Tehetséggondozó Gimnáziumról kérdeztem, itt meg a balatonfüredi Lóczy Lajos GimnáziumrólXDD Figyelmesen olvasni és nem baromságot leírni luxus?:'D A másik meg, hogy megnéztem azon az oldalon, hogy hányadik volt az utolsó aki bejutott és idézem magam a szövegből: "tavaly még a 120-on nem tudom hányadikat is felvették"

Emberek, ha ilyen figyelmetlenek vagytok, miért kommenteltek hülyeséget?;)

2019. márc. 3. 07:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megnézted, hogy a 12X. is bejutott tavaly, és te a 103. vagy, akkor szerinted van esélyed??? - Ez matematika. Van.
2019. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első vàlaszoló vagyok. Az általad megadott információk alapján adtam egy tökéletes választ.

A többi válaszoló is hasonló vèleményen van. Mit vársz tőlünk Kérdező? Mondjuk azt, hogy az olyan okos gyerekeket mint Te 100% hogy felveszik?

2019. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hány pontod lett a max.160-ból?

Ha megírod,kb. meg tudom mondani. Az egész családunk a Lóczyba járt/jár.

2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idióta a kérdező, hát az eszén is meglátszik, ott az oldal, nézd meg, ne legyél már aberrált sügér
2019. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!