Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » At lehet e iratkozni gimnazium...

At lehet e iratkozni gimnaziumból szakgimnaziumba ugy hogy nem kell ujra kezdeni az evet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy igen.

Hozzátenném ehhez azonban azt, hogyha szakmai tárgyak tömkelege van abban az osztályban, ahova mennél át, akkor osztályozó vizsgát kell tenned az eddig évből//évekből.

Ez ugye még elméleti szinten működő tárgyakból nem problémás, de az hogy a gyakorlatból levizsgázni, vagy hogyan lehet pótolni az már egy komplikáltabb kérdés.

Igyekezz minél hamarabb megérdeklődni az adott szakgimi vezetőségét, hogy ez náluk hogy s mint működik.

2019. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azonos szakmánál igen. Különben kb. október végéig - különben már annyi gyakorlati órád hiányozna, hogy nem.
2019. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyakorlati óráidat (ami kötelező) most márciustól már nem tudod pótolni így szerintem már nem mehetsz át szakgimibe évvesztés nélkül. Persze megér egy próbát ha megpróbálod meggyőzni a szakgimi vezetőségét.
2019. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Bocs, félreolvastam, azt hittem szakgimiből szakgimibe... Gimiből nem lehet csak október végéig, mert utána már sok lenne a gyakorlati hiányzás (max. 20% lehet)
2019. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!