Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szakdoga témát változtatok,...

Ha szakdoga témát változtatok, akkor "nullázódnak" a félévek?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok és elgondolkoztam a témaváltoztatáson, mert nem haladok vele. Nálunk 3 féléves tárgy a szakdoga (szakdolgozat 1/2/3), be is mentem a to-ra, de ezt konkrétan elfelejtettem megkérdezni és már ciki lenne visszamenni és értetlenkedni. Szóval tőletek kérdezem, hogy általában (mondjuk amelyik egyetemre jártok) egy témaváltoztatás esetén újra kell-e kezdeni a "szakdolgozat 1" tárgyat vagy ott folytathatom, akkor eddig? Teljesen homály számomra, mert nekem kreditként beleszámít (6 kredit) a teljesített kreditekbe és ha most a szakdolgozat 3-at (utolsó félév) nem fejezem be, mert témát változtatok, akkor ez olyan mintha megbuktam volna és ősszel vehetem fel megint a szakdoga 3-at?

2019. márc. 6. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szakdolgozat 3 kurzusnál tartasz és úgy döntesz témát váltasz és következő félévben akarod befejezni akkor az 1-et és a 2-öt nem kell újra csinálni. Mivel a 3-as kurzust nem teljesíted ezért azt kell majd újra csinálnod.


Mondjuk ez oktató függő van olyan aki a 3-ason is átengedhet ha tettél le valamit, csak nyilván nem adod le a szakdolgozatod védésre hanem majd egy másik félévben másik témát, amit már nem kurzus keretén belül csinálnál.

2019. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. :) Akkor most már tényleg csak rajtam múlik és ezek szerint nem kell amiatt aggódnom, hogy kezdhetem az egészet elölről. Remélem sikerrel járok, akár váltok témát, akár nem.
2019. márc. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!