Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van arra esélyem hogy felvegye...

Van arra esélyem hogy felvegyenek a Debrecemi Ady Endre Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

A félévi átlagom 4.5-volt , a szóbelum maximum pontos lett viszont az írásbelit elrontottam így összesen 132 pontom van az aadyhoz, ezzel a 77. helyre jutottam és csak 16-ot vesznek fel a német nyekre.

Én esélytelennek látom, pedig nagyon szerettem volna oda kerülni viszont mondták azt is hogy nem kell még eltemetni. Szerintetek?



2019. márc. 6. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vesznek fel, esetleg fellebbezést is benyújthatsz. Az egyik ismerősöm is így került be, bár ez kissé igazságtalan azokkal szemben, akik például egy ponttal csúsztak le. Viszont ha nagyon szeretnél ide bekerülni, akkor rosszabbik esetben is maximum elutasítják majd a fellebbezést, így szerintem az is megérne egy próbát, ha arra kerül a sor.
2019. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincs esélyed, de ha nem próbálod meg, akkor viszont biztos!
2019. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fellebbezést majd mindenképpen megpróbálom, remélem ha felvesznek megtudok felelni az elvárásoknak.
2019. márc. 13. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan úgy lesz, csak ne add fel! Sok sikert! :)
2019. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2019. márc. 14. 14:05
 6/7 anonim válasza:

Én jelenleg 62 vagyok valószínűleg fogunk még felleblezni ,de sajnos nem látok sok esélyt ide mivel az előző években 50-ig vették fel oda az embereket...más gimi vagy szakot jelöltél még?

Kéttan?

2020. ápr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gimit*
2020. ápr. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!