Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanfolyamok közül...

Milyen tanfolyamok közül választhatok?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, olyan szakmát (okj/felsőfokú mindegy) szeretnék elkezdeni ami mellett tudok diákmunkát vállalni.

2019. márc. 7. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is:


Van-e érettségid?

Mi érdekel?

Szociális/eü-i terület?

Programozás?

Könyvelés?

Állatok?

2019. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"25 éves kor felett csak esti vagy levelező tagozatos iskolarendszerű képzéseken lehet résztvenni."
2019. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nappalira mehetek még ha főiskolán, egyetemen folytatom a tanulmányaim.
2019. márc. 8. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi. Csak a szakma miatt az okjra koncentráltam. De főiskolára bármire mehetsz, amire felvesznek. (Bár a felvételi jelentkezés már lezárult.) De gondolom vmi kevésbé időigényes dologra gondolsz, hogy mellette legyen időd a diákmunkára is.
2019. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha jól tudom okj-ból is mehetsz nappalira, annyi, hogy azt nem fogja fizetni az állam. de ez esetben ugyanúgy lesz nappalis diákod, vagyis vállalhatsz diákmunkát. viszont ha mondjuk levelezőre jelentkezel akkor kb kéthetente lesznek óráid péntek-szombaton tehát ez esetben simán tudsz teljes állásban dolgozni
2019. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első okj ingyenes. 25 felett is.
2019. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!