Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ora a vizsgaidöszakba?

Hogy van ora a vizsgaidöszakba?

Figyelt kérdés
Mivel külföldön tanulok és itt nincs ilyen, szeretném tudni hogy egyetemen lehet e pedig ugy beosztani a vizsgàkat hogy pedig december elsö hetében és utàna nem kell jàrni egyàtalàn februàr eleéig ?
2019. márc. 9. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod csinálni olyan hamar a vizsgáidat, akkor igen.
2019. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az még a szorgalmi időszak. A vizsgák csak később kezdődnek
2019. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Angliában vannak olyan helyek ahol úgy szokott lenni, hogy december 20-körül kezdődik a szünet, és január vége-fele kezdődik csak a 2. szemeszter.


Magyarországon viszont elég gyakori, hogy valakinek a január első heteiben még vizsgát kell írnia. (Elég rossz lehet az ünnepeket stressz alatt tölteni.)

2019. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizsgaidőszak december 20 utàn szokott kezdődni àltalàban, viszont tanàrfüggő is, hogx ki hova teszi a vizsgàt. (Van akivel meg lehet beszélni). De december elején biztos nem lehet.
2019. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetem függő, hogy mikor kezdődik a vizsgaidőszak, van ahol már december elején, míg máshol csak december közepén, de lehet, hogy vizsgák kvázi csak januárban vannak. Nekem már sikerült úgy összehozni vizsgaidőszakot, hogy karácsony előtt mindent letudtam. Nekem december 2.hetén szokott kezdődni a vizsgaidőszak, szóval ez azt jelentette, hogy két hét alatt kellet letudnom a vizsgákat ehhez.
2019. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!