ELTE GTI vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Főleg akik idejárnak, mi a véleményetek az ELTE GTI-ről? Én kermark-ra jelentkeztem, de bárki idejáró véleménye érdekelne.


Milyen az órarend, az elvárás, milyenek a tanárok és az órák stb igazából minden érdekel :)



2019. márc. 12. 22:10
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Én kermarkra járok és nagyon szeretem.

Órarend jó hétfőn van csak igazán hosszú nap általában és pénteken egyáltalán nincs tanítás.

A követelmény nagyon kemény sok tárgyból többet kérnek mint más egyetemeken de teljesíthető. Minden tárgyat ingyen tudsz angolul is tanulni (ha érzékeny a füled a rossz kiejtésre hát sok sikert :D).

Nekünk most az első és második félévben hétfőn voltak zh-ink reggel 8-kor. Minden tárgyból 3 zh van (minden héten 1 zh hétfőn valamelyik tárgyból) majd az utolsó héten az összesből 2 minden nap. Viszont ha teljesíted az 51%-ot az összes zhval nem kell vizsgáznod semmiből. Minden gyarolaton van jelenléti ív ami egy kis zh plusz pontért. Nagyon feszes a félév a sok zh miatt de gyorsan el is telik. Minden óráról feltöltik az anyagot a tanárok és mindenről részletesen tájékoztatnak.

2019. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!