Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogyan viseltétek hogy ha...

Ti hogyan viseltétek hogy ha egy tanárotokat nagyon kedveltek, de érettségi után (nyilvánvalóan) nem tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom akit nagyon kedvelek, de idén érettségizek, és onnantól nem fogom látni naponta:( már arra is gondoltam hogy beiratkozok a nyelviskolába ahol tanít.. nektek volt ilyen? Ti hogy kezeltétek ezt? Szinte olyan mintha egy barátot vesztenénk el

2019. márc. 15. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A nagyon kedvelek alatt azt érted, hogy tetszik? Mert ha igen, akkor azt majd elfelejted. Velem is volt olyan,hogy szerelmes voltam egy tanárnőmbe és azt hittem megfogok pusztulni amikor elballagok, de negyedikre már kiszerettem belőle és már csak röhögök az egészen.


Ha tényleg csak baráti szinten érted, hát akkor a facebookon keresztül tarthatjátok a kapcsolatot.

2019. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Azt hogy jok voltak az orai es jofej tanar volt
2019. márc. 15. 21:43
 3/3 anonim válasza:

Szerintem örülj neki hogy megtörtént de lépj tovább.

Engem utált az összes tanár és énis őket xD

Azert jo olvasni hogy ilyen is letezik esetleg jelöld be facen aztán néha írj rá vagy ilyesmi

2019. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!