Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket írjam be...

Szerintetek melyiket írjam be előre?

Figyelt kérdés

A berzsenyi humant válasszam(62 vagyok az ideiglenes rangsorban) vagy a Kőrösi németet (27 vagyok)


Berzsenyiben 32-34 embert vesznek fel

Korosiben 20 at



2019. márc. 18. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik. Ha egyforma, én a Berzsenyit írnám előrébb, mert a másikba kb tuti felvesznek (7 ember még a toplistás iskolákban is simán kiesik előled) és ha az az első, akkor a Berzsenyibe biztosan nem jutsz be, hiszen elnyerted a felvételt az általad előbb megjelölt helyre.
2019. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bbmarta ***** válasza:
100%
Azért a Berzsenyi erősebb gimnázium, nem? Másrészt meg el kell döntened, hogy a humán tárgyakat vagy a németet részesíted előnyben!
2019. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket a szíved húz. A sorrend arról kell hogy szóljon, hogy te melyikbe szeretnél jobban menni.
2019. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívedre hallgassál. Amelyikbe jobban szeretnél menni, azt írd előre.
2019. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Berzso-t! Nagyon jó kis gimi :)
2019. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a berzsenyi jóval erősebb és simán van esélyed bekerülni, tavaly a hetvenedik hely mögött is vettek fel embereket. Mellesleg, ha minden igaz, én is a Berzsenyi humánjára kerülök és ha te is így döntenél, írj rám!;)
2019. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a Kőrösi mellett döntöttem mert ott erős a nyelv!😁
2019. márc. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!