Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Szegedi Deák Ferenc...

SOS! Szegedi Deák Ferenc gimnáziumban elsőként jelöltem a média szakot,36. vagyok az ideiglenes listán. Szerintetek mennyi esélyem van bejutni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nézd: nem viccből írtam, hogy ha a kategóriát sem találod, akkor ne reménykedj.

Ha ezt az 1 perced nem tudtad rászánni, holott ez az oldal külön kérte tőled, akkor inkább ne foglalkozz ilyen grandiózus tervekkel.

vagy megfordítva:

HA szeretnél érdemben tovább tanulni, AKKOR legyél ennél sokkal gondosabb!

És pl. az esélyeidnek is nézz utána magad. Az iskola hírneve, a régebbi felvételi eredmények, hasonlók alapján.

2019. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Ha először használod ezt az oldalt, akkor ugye pontosan elolvastad a használati útmutatót, ahol leírják ezt. Igaz?

Tehát akkor még friss a tudás.

Ja, és ha valaki figyelmeztet arra, hogy valamit rosszul csináltál, az nem belekötés, hanem a javadat szolgája.

Ha csak cikizni szeretnélek, akkor magánban írok.

Így viszont REMÉLEM, hogy te is tanulsz belőle, meg esetleg más is, aki olvassa.


Még egyszer: ha TÉNYLEG tovább szeretnél tanulni, akkor ne csak odavágd a kérdésed valahova, hanem legyél sokkal gondosabb!

2019. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a válaszok most hogy jönnek ide, tényleg ezen kell fennakadni?

Amúgy kérdező, nem tudom hányan vannak médián (deákos vagyok), de sokan kiesnek. Én anno spec.angolra bejutottam a 32-be, pedig 90.vhanyadik voltam, úgyhogy ne izgulj, valszeg fel fognak venni! :)

2020. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!