Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez komoly, megtehetik?

Ez komoly, megtehetik?

Figyelt kérdés
Suli után bent kell maradnunk havonta egyszer takarítani. Nincs semmi óra már akkor, 4 után kb 5ig kell maradnunk szemetet szedni,kukát kivinni ilyesmi.

2019. márc. 19. 17:20
 1/8 A kérdező kommentje:
* minden 2. hónapban
2019. márc. 19. 17:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha arra kérnek, hogy a szemetet szedjétek össze magatok után az rendben van, de úgy rendesen takarítani (felmosni, wc-t pucolni stb) nem tarthatnak bent. Arra van a takarítónéni.
2019. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pakolni,kukát kivinni,cserélni,udvaron flakonokat szedni ilyesmik vannak felmosás és amiket említettél nincs ja és nem a mi a szemetünk
2019. márc. 19. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

azt nem tudom megtehetik-e vagy sem, de szerintem akkor jobban járnátok, ha megbeszélnétek a sulival, hogy írják be közösségi órának (az 50 órának ami az érettségihez kötelező)


ha általános iskolás vagy esetleg akkor hagyd ezt figyelmen kívül

2019. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából közszolgálati óráim megvannak, ha ellógók az baj lehet? Mivel nem órarendi óra szerintwm nem
2019. márc. 19. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Az iskola házirendje az irányadó. Ha benne van, csinálnod kell.
2019. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom azért ilyesmi nincs benne :D a teremből szedjétek össze a szemetet, aztán menjetek haza ha nem akarjátok csinálni. Én tuti ellógtam volna ha nálunk lett volna ilyen :D
2019. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, egy tanárnál, nem engedte be a takarítónőt, mert elég kényes cuccok voltak bent, így mindig az maradt bent akinek aznap utolsó órája volt vele, vagyis abból az osztályból, porszívózni, felmosni, szemetet kivinni stb. mindig csak ketten, kb 15-20 percet, nem haltunk bele, és eszünkbe nem jutott volna ellógni.
2019. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!