Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet esélyem bejutni?

Lehet esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

19 ember van előttem a sorban :(. Az iskola egyszerűen nem írja, hogy hány embert vesznek fel. Tudom, ez így elég kevés infó, de én sem tudok többet, és engem megőrjít, hogy mindenki azt mondja, hogy sosem tudhatom, hányan jelölték másodiknak a sulit. Közben én meg halálra izgulom magam, mert már egészen kicsi korom óta abba a suliba szeretnék menni, de félek nem vesznek fel.

Válaszokat előre is köszönöm💜🖖


2019. márc. 19. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene az iskola neve is.Így elég nehéz.
2019. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes rangsor csak jelzés értékű. Feltezem, hogy ez még csak ideiglenes, s ott a 19. az jó. Szerintem bőven be fogsz kerülni, legyen az bármelyik iskola.
2019. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de egy iskolanév megadásával meg tudnám mondani, hogy az adott iskola hány diákot fog felvenni ebben az évben (oktatas.hu oldalon megtalálható).
2019. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kiskunhalasi Szilády Áronba jelentkeztem, ofőm meg matek tanárom azt mondja, hogy szerintük bent leszek (reál tagozat)
2019. márc. 20. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

2018-as adatok:

emelt bioszra 26. volt a legutolsó akit felvettek

emelt magyarra 52. volt a legutolsó akit felvettek

emelt bioszra 43. volt a legutolsó akit felvettek


oktatas.hu KÖZNEVELÉS Köznevelési közérdekű adatok Köznevelési intézmények a számok tükrében Középfokú beiskolázási statisztikák itt beírod a sulid nevét aztán a nagyítóra kattintasz.


[link]

2019. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!