Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az kínos, ha így mutatkozok...

Az kínos, ha így mutatkozok be első órán gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nevem Ferenc, ahonnan jöttem ott nincs ilyen, hogy "iskola". Ha ismertek földönkívülieket, mágusokat, espereket, időutazót, vagy hasonlókat akkor jelezzétek.

2019. márc. 26. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2019. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát szerintem azt ne mondd, hogy nincs iskola azon a helyen, ahonnan jöttél, plusz szerintem mindenki lefagyna és nem tudná kezelni a helyzetet. én bírom a humort, de ez így elsőre kicsit sok.

hallgasd majd meg mások bemutatkozóit és az alapján döntsd el, hogy mit fogsz mondani vagy mennyit fogsz mondani ezekből. (bár mindenki befogja egymást jelölgetni facebook-on meg instagramon, szóval odalesz a bemutatkozás varázsa. plusz, én is jövőre megyek középsuliba, egyáltalán nem tervezem a bemutatkozós szövegemet xdd)

2019. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te akarsz lenni az osztály hülyéje a továbbiakban akkor bátran.
2019. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Kínos. Többiekben fel fog merülni, hogy nem vagy normális, és esetleg 4-5 éven keresztül ennek megfelelően fognak viszonyulni hozzád.
2019. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Röhejes, szánalmas.
2019. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az az eset, mikor valaki olyannyira próbál bevágódni, hogy az egész fordítva sül el.
2019. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ezt nagyon határozottan mondanám.
2019. márc. 27. 06:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakj táblát a nyakadba h feltünési visketegséged van és nem tudsz helyzetnek megfelelően viselkedni. Még úgy is jobban jársz.
2019. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borzasztóan nevetséges. Nem vicces, hanem röhejes.
2019. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!