Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a külömbözeti...

Mennyire nehéz a külömbözeti vizsga egy jobb gimibe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néhány barátom lebeszélt arról hogy megírjam a felvételit mert már 8 osztályosba járok. És most jöttem rá hogy egy másik suli sokkal jobb lenne. Néhány másik barátom azt monddta hogy simán felvennének de nem vagyok biztos. Egy debr. Fazekasba pédául mennyire nehéz év közben átjelentkezni?

2019. márc. 28. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy melyik évfolyamra. A kilencediket a Fazekasban általában fullra feltöltik így oda nem hiszem hogy átvennének. Magasabb évfolyamra való átvételnél meg majd az iskola mérlegel.
2019. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen 9. re gondoltam meg ahogy néztem egyik évfolyamon 3 mal többen voltak mint ugyanaz a spec csak 1 el lejjebb. És ha monddjuk lenne hely, akkor mennyire nehéz ez a vizsga?
2019. márc. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!