Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-kréta miatt van igazolatlan...

E-kréta miatt van igazolatlan napom?

Figyelt kérdés
Hétfőn szólt oszifő, hogy 2 napom igazolatlan!Az egyik nap szalagavató elötti nap, amin ott voltam, mivel TZ volt Töriből, a másikon meg magyar órán feleleti 1-est kaptam!És ezzel mit tudok kezdeni?Ez így 16db igazolatlan óra!És igazolást nem fogok kunyizni az orvostol, mert én azokon a napokon ott voltam!Valakinek hasonló tapasztalata volt?

2019. márc. 29. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ofőnek mondd meg, ő javítja az adminisztrációs hibát.
2019. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt elmondtad az of-nek is? Anélkül nem fogja tudni! Valaki tévesen beírt az első órára és úgy maradt.
2019. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szólsz, hogy ha nem lettél volna bent, akkor ki írta meg helyetted a TZ-t, és hogy kaphattál egy 1-est aznap?

Így biztosan korrigálni fogja, hisz vissza lehet vezetni ezekkel a dolgokkal.

2019. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy majd utána néz, hogy így van-e! Igazából egy paraszt az osztályfőnököm, mert semmit se mond el az osztálynak!Nekünk kell utána járni mi, hogy lesz az érettségin! Igazából csak a plusz pénzért vállalt el minket, tavalyi osztályk irándulásra se jött el, mert más dolga volt!Nekem is volt más dolgom, de mégis elmentem az osztállyal!Igazábol kész vicc az ember, mert minket oktat ki, hogy az életbe nem így meg úgy mennek a dolgok!😂
2019. márc. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!