Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE KKK marketingkonmunikáció...

BGE KKK marketingkonmunikáció (FOSZK) mennyire büfészak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mennyire nehéz megcsinálni, be kell e mindenre járni, nagyon komolyan veszik e vagy tudják a tanárok is h "csak" szakképzés és nem olyan nehéz?

Dolgoznék mellette mert sajnos otthonról semmi támogatást nem remélhetek, viszont annak se látom értelmét hogy csak 2x annyi idő alatt végezzem el. Végülis a jelentkezést már beadtam de minden véleményért hálás lennék c:



#egyetem #munka #szak #iskola #FOSZK #BGE #marketingkonmunikáció
2019. márc. 31. 00:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, késő van, elírtam, természetesen marketingkoMMunikációra gondoltam 😅
2019. márc. 31. 00:06
 2/5 anonim ***** válasza:
én is a bge-re jelentkeztem, de bsc gazdinfóra. szerintem nem vesztesz vele semmit ha megcsinálod. a lényeg hogy tényleg érts ahhoz amiben dolgozni szeretnél majd. a bge-n meg jó tanárok vannak
2019. márc. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a szak az nem büfészak, viszont ez minimum BSc képzés, már csak a túlképzés miatt is, ne menj FOSZK-ra!!! Egyből az alapképzést célozd meg, annak van értelme.
2019. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Marketing FOSZK szó szerint semmit nem ér, tehát ilyen értelemben büfészaknak is nevezhetjük. Értéktelen végzettséget ad, nem fognak felvenni gazdasági pozíciókba. Garantált bérminimum környékén találsz valami adminisztratív melót vele esetleg, ha szerencséd van.


Könnyűnek pedig könnyű, ha ez is érdekel. Minden komolyabb buktató tárgy ki van szedve gyakorlatilag, egy nagyon gyenge képességű ember is el tudja végezni.

2019. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne +1 évig továbbtanulni, és inkább alapképzésre jelentkezni. Diploma az már minimum az ilyen szakokon a túltelítettség miatt.
2019. ápr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!