Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet jelentkezni a Budapesti...

Lehet jelentkezni a Budapesti Japán Iskolába?

Figyelt kérdés
Szóval majd gimibe oda szeretnék menni (ha lehet), a japánt már elkezdtem tanulni,de nem tudom,hogy oda magyarok is mehetnek,vagy nem. Most jöhetnek a nagyokosok,hogy Google a barátod,hát jelen esetben nem. A honlapjukon nem láttam sok mindent a jelentkezésről,kivéve egy jelentkezési laphoz hasonlót,de az japánul volt írva kanjikkak. Tehát ezt tudja valaki?

2019. ápr. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne... Ezeket nem japánszármazásúaknak tartják fenn :D...


Érdeklődj az ilyen iskoláknál:


[link]


[link]


Az elérhetőség a honlapjukon közzé van téve...

2019. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező konkrétan a Budapesti Japán Iskolára gondolt, ahova viszont nem tud jelentkezni, oda japán gyerekek járnak.

De ha japán nyelvet akarsz tanulni, akkor tényleg egyszerűbb az első hozzászólásban található iskolákba jelentkezned (vagy akárhova, ahol tanítanak japánt).

2019. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!