Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK Gazdaságinformatikus...

BGE-PSZK Gazdaságinformatikus képzés részletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2 év mérnökinformatika után váltanék gazdinfóra és lenne pár kérdésem azok számára, akik a BGE-re járnak, válaszokat előre is köszönöm!


1) Milyen a lemorzsolódás, sokan szoktak-e csúszni és ha igen miből és miért, mennyit kell tanulni úgy általában? (heteket folyamatosan, vagy elég a vizsgára meg a zhk-ra egy kicsit készülni és minden megvan)

2) Milyenek az előadások/gyakorlatok, tanárok/oktatók, általános felszereltség?

3) Milyen a közösség?

4) Van-e lehetőség dolgozni egyetem mellett, jut-e idő mondjuk arra, hogy az ember elmenjen gyakornoknak és ha igen, akkor hanyadik évtől/félévtől és mennyire gyakori, hogy az emberek dolgoznak egyetem mellett?

5) Lehet-e menni Erasmusra és mennyi hely van? (Az előző egyetememnél túl kevesen mentek és bőven volt hely)

6) Ha valaki olvassa ezt, aki duálison végzi a szakot annak mik a tapasztalatai?


Egyelőre ennyi jutott eszembe :)



2019. ápr. 6. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem tudom, de én is odajelentkeztem, szóval a végén még egy szakra fogunk járni :D
2019. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!