Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nem lehet azzal...

Tényleg nem lehet azzal semmit tenni ha beírnak hiányzónak mikor ott vagyok?

Figyelt kérdés
Csak áprilisban legalább 6szor fordult elő hogy beírtak a tanáraim a krétába hiányzónak mikor ott ültem. Ma pl. második órában kaptam az értesítést hogy beírtak a negyedikre, ami akkor még nem is volt (nem is értem a program hogy engedhet ilyet), ezt akkor kiszedettem a tanárommal, de este kaptam még két értesítést hogy még két órámra beírtak (valószínű az történt hogy első órán hiányoztam, és bennmaradtam egész napra, viszont a tanáraim meg bediktáltatják a hiányzókat, és mégis leokézzák az enyémet is).. Tegnap kaptam értesítést hogy egy tanár beírt két héttel ezelőttre (!!), amikor szintén ott voltam, és ilyen rendszeresen történik (meg olyan is hogy előre megbeszélem a tanárommal hogy nem kell bemennem és aztán ír be). Ilyen esetekben mindig próbálom minnél hamarabb mondani az osztályfőnöknek hogy ott voltam, de gyakorlatilag az én szavam a tanáraimé ellen. Tegyük fel hogy nem hiszi el hogy tényleg ott voltam, ilyenkor mégis mit kéne csinálnom, nem is tudom hogy igazolni?

2019. ápr. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj valakivel, lehet hogy rendszer hiba.
2019. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Banna97 ***** válasza:
100%

Sajnos a kreta meg nem egy jol kiforrott,tokeletes rendszer.

Nalunk folyamatosan elofordult az ilyesmi,sot olyan orakat is beirt a program ami aznap nem is volt!

Az osztalytatsaid tudjak igazolni,hogy jelen voltal,nalunk is mindenki felszolalt a masikert,hogy igen,marpedig itt volt.

Ilyenkor toroltek.


Viszont tenyleg maga a rendszer nem tokeletes,rengeteg benne a hiba,nem a legjobb program,igy sokszor ok sem tehetnek rola mi van bele irva es mi nincsen

2019. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nemtom, én nem értek hozzá, de írjatok osztálynévsort, amit minden órára pl a hetes hurcol magával; vagy na, elég akár a hiányzókat is felírni; és akkor a hetes kiteszi a tanár asztalára, és akkor aki menet közben megérkezett, azt lehúzza a listáról; és mindig ugyanazt a lapot adott órára aktualizálva kiteszi az adott tanárnak az asztalra. Egyébként nálam egyszer még (amikor én jártam, nem használtunk digitális naplót) de nekem pl olyan volt, hogy egyik héten pénteken hiányoztam egész nap, az utolsó óra ének volt, és az énektanár véletlen a következő heti énekórára írt be hiányzónak(kövi héten akkor ott voltam) előző hétre pedig nem írt be. Szóval ő beírt engem hiányzónak, csak nem jó helyre; és akkor kérdezte az ofő osztályfőnöki órán, hogy én hol voltam aznap énekóráról, amikor be voltam írva; én meg csodálkoztam, és mondtam, hogy ott voltam;de akkor biztos az előző hetit írta be arra a hétre, amikor már voltam. Meg pont előtte pár héttel csinált egy olyat az egyik osztálytársam, hogy rosszullétre hivatkozva elkéredzkedett a pótosztályfőnöktől egy utolsó óráról, és elment cipőt venni. Ez meg akkor derült ki, mikor az ofő meg odatelefonált, ahol lakik/lakott az az osztálytársam, hogy hogy van; és akkor mondta a szülő, hogy nincs is otthon. Ja és az iskolatáskáját meg benthagyta a tanteremben ráadásul. Az is érdekes volt. || De amúgy az osztályfőnök odalapozott, és tényleg, megelőző héten, amikor én meg valóban nem voltam ott, mert beteg voltam, ottan énekre nem voltam beírva. De amikor voltam már, oda meg igen.
2019. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*meg egyébként a tanárok is jegyezzék föl saját noteszkájukba! Saját maguknak talán csak jobban hisznek, mint egy netes rendszernek:)
2019. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2019. ápr. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!