Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csütörtök osztályozó...

Ha csütörtök osztályozó konferencia, akkor pénteken beírhatnak hiányzónak?

Figyelt kérdés

Ha csütörtökön ugye osztályozó konferencia volt Június 12-én, és ha mondjuk nem megyek be Június 13-án (amikor már egyébként nem is tanít senki semmit), akkor azt még feljegyzik a naplóba, vagy már azt az osztályozó konferencián lezárták?


Ha az osztályozó konferencián a bizonyítványt elkészítették, akkor mennyi esély van rá, hogy még utólag beírják?



#hiányzás #osztályozó konferencia
2014. jún. 12. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Beírhatják, és a konferencián nem készítenek bizonyítványt.
2014. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha...
2014. jún. 12. 13:30
 3/5 anonim válasza:
Nem muszáj bemenni. Jegyeid és hiányzásaid is leigazolják. Én pont ebben az évben akartam vinni a tanárnak az igazolás konf. után, mert a mostani elég szigorú, szóval biztos nem igazolta volna le. Erre azt mondta h le lett zárva és nem kell igazolás. De ha elmész utolsó nap az orvoshoz hogy fosol, akkor ad 3 napra igazolást...
2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem leigazolják hanem lezárják. Csak készülök a vizsgákra :D És nem nagyon figyeltem mit írok
2014. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert az osztályzó értekezletre a hiányzási statisztikákat is elkészítik.
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!