Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van tapasztalata valakinek...

Van tapasztalata valakinek ezügyben?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit teszek idén, ezért osztályozó vizsgát kell tennem az adott tantárgyból. Volt már valakivel ilyen, ha igen, ott milyen feladatok voltak az írásbelin?

2019. ápr. 13. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az adott szaktanárral kell beszélned, mert ő állítja össze, ebben elég szabad keze van. Én pl angolból simán valami Solutions feladatsort oldottam meg, németből viszont próbaérettségiket írtunk osztályozóként.
2019. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a tanárom nem segít, azt hittem, ez a legtöbb helyen ugyan az, de azért köszönöm!
2019. ápr. 13. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk korábbi érettségi feladatokból válogatták össze az írásbelit. Kérdezz rá az osztályfőnöknél, ha a tanárod nem ad semmilyen támpontot.
2019. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2019. ápr. 13. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nyelvi érettségi. Nekünk megmondták annó, hogy melyik könyvből lesznek a kérdések és kettőt írtunk (11-12. külön-külön) meg asszem', volt szóbeli rész is.
2019. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, van szóbeli és írásbeli is. A szóbeli tudom, miből és hogyan lesz, csak az írásbeli bizonytalan, attól jobban is tartok. Jó vagyok az adott nyelvből, nem erről van szó, de ha az ember nem gyakorol, apróságokon is elcsúszhat.
2019. ápr. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!