Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor fogunk iskolában valami...

Mikor fogunk iskolában valami boldog ünnepet tartani?

Figyelt kérdés
Éppen kezdtem örülni a napnak, amikor a rádióban elkezdődött a holokauszt megemlékezés. Még mindig tart. Mikor fogunk valami boldogat ünnepelni?

2019. ápr. 16. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan húsvét, Jézus feltámadásának ünnepe. Ráadásul se suli, se munka. Ez elég boldog?
2019. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem érettségire kell tanulnom. Brühühüü!:(
2019. ápr. 16. 09:40
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért köszi! :)
2019. ápr. 16. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod amúgy, hogy mit jelent az a szó, hogy "ünnep"?
2019. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából. Emléket állítunk valaminek, megemlékezünk róla. Tudom, hogy nem túl vidám a történelmünk, de ezt minden egyes évben lenyomni a torkunkon... nem túl kellemes. Amúgy sem szeretünk iskolába járni. Tudom, sokak ezen túlesnek, és nem törődnek vele, de ez az általános hangulatot is befolyásolja. Júniusban trianoni megemlékezés lesz. Sok ez így egyszerre.
2019. ápr. 16. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A karácsony nem az? Szalagavató, szülinap, húsvét, valentin nap stb
2019. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!