Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek kapok plussz...

Szerintetek kapok plussz pontot érte?

Figyelt kérdés

Most 10.es vagyok es 2021ben fogok érettségizni, majd utána orvosi egyetem a cél.

Most egy Egézségügyi szakgimibe járok ezért érettségizni fogok Egézségügyi alapismeretekből.

Szerintetek ha emelten érettségizek belőle kaphatok plusz pontot?

Főiskolán igen azt tudom de egyetemen?

Egyébként a PTEre vagy a SOGra tervezek menni.

Volt aki felsőfoku érettségit tett az említett tárgyból és kapott plusz pontot? Illetve ez esetben megéri felsőfokut tenni?



2019. ápr. 17. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg orvosira csak biosz, kémia és fizika elfogadható. Lehet, hogy ez változik jövőre, de nem alapoznék erre, még bármi lehet.
2019. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel orvosira 2 kötelező emelt előírt (biológia ÉS Fizika/Kémia), mert ezzel kimaxolod a 100 pontot, amit pluszként lehet kapni.Í gy semmi értelme az általad írt emeltnek.


Amúgy mi az a SOG? Esetleg Semmelweis Egyetem ÁOK?

2019. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen az akart lenni😅

2019. ápr. 17. 19:52
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak 2es lesz a két emelt akkor is megkapom a plusz 50 pontot? Vagy egy bizonyos százalékot el kell érnem hogy megkapjam?
2019. ápr. 17. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Tantárgyanként legalább 45% kell legyen az érettségi, hogy megkapd a plusz 50 pontot.
2019. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm.

2019. ápr. 18. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!