Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazgatónak nem kéne büszkének...

Igazgatónak nem kéne büszkének lennie ha egy tanárát érettségi elnöknek hívják egy másik iskolába? Ez nem megtiszteltetés a tanárnak is és az iskolának is?

Figyelt kérdés

Egy iskolában az igazgatónak nem kéne büszkének lennie sőt gratulálnia ha egy tanárát egy másik iskola felkéri (felkérné.... ) érettségi elnöknek?

Mert ez nem csak az adott tanárnak szakmai megtiszteltetés közvetlenül de közvetetten az iskolának is?


Csak azért kérdem mert az itteni igazgató nem hogy nem büszke hanme el is lehetetlenítette a dolgot már az elején. Uis ki kell adnia az igazgatónak egy igazolást (csak formaság de kell) hogy elengedi az adott tanárt más iskolába(tkp hozzájárul az alkalmi jelleggel másutt történt munkavégzéshez).

És nem hajlandó kiadni. Vajon erre lehet ésszerű oka? Us a másik iskola érettségije értelemszerűen jún 15 után van vagyis tanítási időn kívül, ráadásul az itteni érettségivel se ütközik. Szóval semmi reális ésszerű ok nincs hogy az itteni tanár miért ne mehetne el egy olyna napon másik suliba amely napon itt helyben semmi sincs, csak a nyári szünet.


Reális oka nincs, de mi lehet akkor az ok mégis?

A szakmai féltékenység vajon? A drága igazgatónak savanyú a szőlő mert nem őt hívták elnöknek? Hanem egy tanárát (= a tanárt többre értékeli a másik hely mint az itteni igazgatót...)


Ez lehet mögötte? Sima szakmai féltékenység ezért nem engedi el?


Az meg hab a tortán hogy emiatt a tanár kb 50.000 ft-ot bukik el ennyit kapott volna elnökként a másik suliban. Azért ennek se tapsol ám a tanár...


2019. ápr. 19. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"hanem az hogy miért nem változtasz?"


És hova menjek hm? hova? utcát söpörni? közmuznkába vagy hova?


valami szaris gyárba 3 műszakba? vagy hova?

mert max ilyen trágya helyekre kellenék na ide meg én nem megyek. ennyi.

ezért vagyok itt.

és maradok is ítéletnapig.

2019. ápr. 21. 09:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: az iskolának tök mindegy hogy megy e a tanára érettségi elnöknek vagy sem. Ez nem megtiszteltetés egyik félnek sem, hanem egyszerű üzlet (az elnök pénzt kap a munkájáert).


Sajnálom, hogy annyire megkeseredett vagy. A tehetetlenséged miatt egy csomó kérdést írtál már ki az iskoláról. Mivel többször említetted, hogy nem vagy tanár de a nevelőtestület tagja vagy ezért gyanítom, hogy iskolatitkar, PMS vagy valami hasonló lehetsz. Állami iskolákban is keresnek ilyen embereket. Nyáron rengeteg álláshírdetés jelenik meg. Miért nem küldözgeted az önéletrajzodat mindenhová?

Az én munkahelyemen 3 titkárnő volt és az egyik felmondott. Nemsokára meghírdetik az állást (bruttó 195 ezer). Nem szoktak tolongani érte. Takarítót hónapok óta keresnek 150 ezer bruttóért.

Nem azt mondom, hogy legyél a munkatársam (az állandó rinyálásod miatt nem szeretném) de rengeteg iskolában van üres álláshely ahová lasszóval fogják az embereket. Szóval van lehetőség dögivel, csak te nem élsz vele.

A kérdeseid olvasgatva egy részről sajnállak téged mert egy megkeseredett, változásra képtelen ember vagy aki csak sajnáltatja magát és szídja a munkahelyét. Más részről csodállak téged mert a kérdéseidet kreatívan es jól írod ki. Viszont minden kérdesed végén eljutunk oda, hogy te nem kellesz sehova csak abba az alapítványi iskolába, majd ezután törlöd a kérdésedet...


Az alapítványi iskolák nagy része egy kalap szart sem ér (tisztelet a kivételnek). Nekem eddig az alábbiakkal volt kapcsolatom: Zöld kakas, Gyermekház, Európa 2000, Paulay. Ezután megfogadtam, hogy be nem teszem a lábamat ilyen helyekre.

2019. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Az alapítványi iskolák nagy része egy kalap szart sem ér (tisztelet a kivételnek). "


Én ezt szajkózom 10 éve. És senki se hisz nekem. Az alapítványi iskolák 99%-a egy trágyadomb egy bűnszövetkezet, ami semmi másra se jó csak hogy az állam pénzét kamu tevékenységek mögé burkolva tolják a pénzt az üzemeltetők zsebébe .


és ezt úgy érik el hogy mindne létezüő jogszabályt áthágnak megsértenek.


Itt nálunk is van 8 osztály osztályonként kb 30 tanulóval.

Vagyis 8 x 30 = 240 diák van itt.

Mégis egy átlag napon jó ha 50 diák van itt vagy annyi se..... és nappali tagozat.

Na és a többi hol van? Akiket soha egyszer se látmni évek alatt se de az iskola tanulói papíron?

Na hol vannak? Sehol. Papíron itt futtatják őket hogy kapják az állami normatívát utámnuk és ebből a vezetőség és holdudvaruk marha jól él!!


rről szól az iskola. Erről szólt 20 éve is erről fog 20 év múlva is.

2019. ápr. 21. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!