Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén mikor és hány napos lesz...

Idén mikor és hány napos lesz az Érettségi szünet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem érettségizel semmiből, akkor május 6-tól 10-ig.
2019. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Május 6-7-8, de ez csak általánosan, mivel ez nem kötelező szünet az iskoláknak(nincs benne az EMMI rendeleteben), csak egy jól bevált gyakorlat, hogy a matek, magyar, töri érettségi napját kiadják szünetnek, mivel ezekből minden végzős érettségizik. Ettől függetlenül dönthet úgy az iskola, hogy megtudja oldani az érettségit, a tanítás mellett(van pl egy jól elszeparálható épületrész stb), vagy ha úgy gazdálkodik a szabadon kiadható szünnapokkal az iskola, akkor akár az egész hetet is kiadhatja szünetnek.
2019. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sulitól függ, nálunk csak 6-án nem kell bemenni, utána 12-16 között délutáni tanítás lesz, de egyik haveromnak meg az egész hete szabad
2019. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nektek kivették már azokat a napokat amikor nem kell menni a KRÉTÁBÓL vagy bent vannak még?
2019. ápr. 22. 14:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű nekem 3 napos lesz, a 2017/2018-as tanévre közzétett naptár alapján. (idén még nem frissítették az oldalt :D )Meg majd +1 nap a szakmai írásbeli idején. (én a suli gimnáziumi részére járok, lehet nem lesz nekem az a +1 nap tanításmentes)
2019. ápr. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!