Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt a fogamzásgátlót amelynél...

Azt a fogamzásgátlót amelynél 7 napos szünet van, hogy kell szedni?

Figyelt kérdés

Ha jól értem és pl ma fogyott el az utolsó szem tablettám, 28.02.19 akkor hét nap szünetet tartok 29.-étől 4.-ig és 5.én veszem be a következő szemet?.jól értem?

Bocsi csak eddig placebósat szedtem, ott nem kellett szünetet tartani. Gyakori fejfájás miatt lett a váltás.



#menstruáció #szem #Nap #tabletta #szünet #placebo #Antikoncepcia #figamzasgatlo #antikoncepcio
2019. márc. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyaúgy kell szedni mint a placebósat, csak az utolsó 7 napra nincs tabletta. Egy hét szünet van, tehát ha ma, csütörtökön fogyott el, akkor egy hét szünet után, jövő hét pénteken kell elkezdeni szedni az új csomaggal.
2019. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
7 nap szünet van, magyarul a 8. napon kell a következő levelet kezdeni. De ha ezt sem sikerült értelmezni a tájékoztatóban leírtak alapján, akkor ez a védekezési módszer nem neked való...
2019. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak egy levelet vettem. Nem kaptam hozzá papírt...okoska. Nem kell előre ítélkezni!!

Egyébként köszönöm.

2019. márc. 29. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Rákeresel a neten...
2019. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!