Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tanuljak a magyar...

Hogyan tanuljak a magyar érettségire?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy, sehogy sem. Járok tanárhoz is, de nem értem. Tudom hogy azt állítják hogy az a legkönnyebb érettségi meg csak szövegértés de szerintem ez a legnehezebb, és sehogy sem megy. És az 500 szavas fogalmazáshoz is kb hozzá se tudok kezdeni.. annyi szakkifejezés kell bele meg mindent jó helyen használni, én meg egyet sem tudok..hogy lehet rá készülni?

2019. ápr. 22. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy sok feladatsort megcsinálsz a fogalmazásokat is megírod. Hogy akarsz tapasztalatot/gyakorlatot szerezni benne, ha nem csinálod?
2019. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó de hogy tanuljam meg milyen kifejezést hol kell használni a fogalmazásban?

Ja, és a nyelvtanom (helyesírásom) is nagyon rossz, szóval az nemhogy felhúzna, hanem inkább le.

2019. ápr. 22. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az irodalom órán, a tanár segítségével?
2019. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!