Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mikor kezdtetek el tanulni...

Ti mikor kezdtetek el tanulni érettségire? Mennyi időt vett igénybe, és hány tételetek volt?

Figyelt kérdés
Még van egy hetem, de már egy hete elkezdtem tanulni, viszont félek hogy nem jutok a végére. (160 tetelem van,ebbol max 60 tudok), mit ajánlottok?

2017. jún. 17. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. én is 2 héttel előtte. Azt ajánlom, hogy mindent olvass el legalább egyszer figyelmesen, és akkor nem lesz olyan tétel, amihez nem tudsz hozzászólni. Illetve, hogy a nyelvet hagyd utoljára (ha nem fontos a továbbtanuláshoz), mert abból úgyis kiböksz valamit, azt nem most fogod megtanulni, ha eddig nem tetted. Ja, és oszd be, hogy naponta mondjuk 15 tételt tanulsz (vagy legalább elolvasol), és tartsd magad hozzá.
2017. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek. Én már régebben érettségiztem. Kb. semmit nem tanultam rá. Vicc az egész akár egy egyetemi vizsgámhoz is képest.
2017. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!