Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális hogy a barátnőm így él?

Normális hogy a barátnőm így él?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm 21 éves egyetemista. Nagyon furcsa a napirendje,sokszor veszekedtnk már emiatt,mert én nem értem hogy lehet így élni,szerintem ez nem normális. Igaz én nem voltam/vagyok egyetemista de nem hinném hogy ők így csinálják.

Szóval az első fura hogy hajnali 4kor kel minden egyes hétköznap és akkor kezd el tanulni 3-4 órát,után edz ,reggelizik elkészül és utána indul suliba.

Este pedig 6 után már semmit nem tanul, csak ,egyeb dolgok és 9kor már alszik. Pl van amikor estére ér haza az egyetemről,akkor már aznap nem tanul,de hajnalban igen.

És nem egy visszafogott lányról van szó,hétvégén bulizgatunk meg minden.

Nirmális hogy minden nap hajnalban 3-4 órákat tanul?



2019. ápr. 23. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de hogy írhatsz ilyet?! Azért tanul, hogy legyen belőle valaki, hogy sikeres legyen az egyetemen és megszerezze a kellő tudást, ami szükséges lesz számára a diploma után is. Szerintem napi 4 óra tanulás nem a világ vége, sőt, van olyan is, aki ennél többet tanul, például én is. Ha neki így jó, akkor lehetsz akár a dékán is, akkor sem fogod tudni megváltoztatni. És nem is kell, hadd csinálja úgy, ahogy szerenté. Inkább fogadd el és támogasd ahelyett, hogy itt írod ki magadból, hogy mennyire "irritál" valaki tanulási módszere (ami rád 0 hatással van), akivel ráadásul párkapcsolatban vagy.
2019. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért irritál pl mert ma is mondtam hogy menjünk el vacsizni 8kor ,erre ő,hogy jaj nem jó mert neki 9kor már aludnia kell mert 4kor csak úgy tud felkelni....förtelmes,nem értem komolyan :/

Ha majd összeköltözünk egyszer,mi lesz??? Ki fog verni 4kor az ágyból,o után meg büntit kapok ha még ébren vagyok???

2019. ápr. 24. 14:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb, és egészségesebb lenne, ha délután, vagy este tanulna, de az ő dolga. én pl egy necces nap előtt max. 3 órát alszom, amúgy tanulok. Szóval szerintem ne foglalkozz vele, amíg alszik rendesen :)
2019. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már szakítottunk.

Közben felvették egy menő multihoz gyakornoknak és még rosszabb lett az egész..

2019. aug. 12. 21:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!