Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e itt valaki, akit felvett...

Van-e itt valaki, akit felvettek az Ipariba kisgyermekgondozó szakra úgy, hogy az ideiglenes rangsorban a sorszáma 78 után volt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 21:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha igen, hányadikak voltatok?
2019. ápr. 24. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Még akkor jártam az Ipariba amikor voltak gimis osztályok, volt egy osztálytársam aki a 180. hely környékéről került be nyelvi előkészítős osztályba, szóval remény mindig van. ☺ Rengetegen ki szoktak esni, mivel sokan a Lovassy, Vetési után szokták ezt beírni de felveszik őket előrébb vagy éppen rossz tanulók és ezt jelölik mint jobb középiskolát, de nem jön nekik össze. Több diák is volt aki nagyon a végéről került be vagy éppen be se telt a létszám egy adott osztályn és még tudtak volna felvenni, de ez azért szerencse függő is.


Mivel évente változó mennyien jelentkeznek felesleges ebből kiindulni, hogy korábban hányadik helyről került be az utolsó ember erre a szakra, mert nem mindegy hogy 80-ból vagy a 78. vagy 180-ból. Amúgy meg ha jól nézem tavaly indult először ez a képzés, egy év adatai alapján nem lehet következtetéseket levonni.

2019. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert én 79. vagyok, nem vettek fel, és kíváncsi vagyok, hogy lecsúsztam róla, vagy felvettek az első helyre szánt iskolába.

Egyébként köszi a válaszodat! :)

2019. ápr. 24. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha felvettek az első helyre amit jelöltél nem csúsztál le róla, hanem automatikusan törölték is ezt a jelentkezésed.
2019. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!