Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt megcsinalhatja az iskola?

Ezt megcsinalhatja az iskola?

Figyelt kérdés
Szoval, 10.-es vagyok es ugye iden lesz a kompetencia meres es lesz egy verseny ezzel kapcsolatban... De ma lenne egy fontos kézilabda mérkőzés... Na a lenyeg, hogy kézi csapattarsaim számítanak ram, mert kapus vagyok, es könyörögtem az egyik tanárnak, hogy ne irasson be nyelvtan ill. Matek kompetencia versenyre, de nem tagitott, es leadtak a nevsort... Ma reggel kezicsapat mondta, hogy nem haragszanak mert nem az én hibám, de csalodottan integettunk egymásnak amikor fel nyolckor a kezis busz elhagyta a sulis parkolót... En nagyon mérges vagyok a magyar tanarnore, es ma lesz a verseny, mar nem lehet mit tenni, de érdekelt... En makacs vagyok, irgalmatlan lusta, ebből adódóan 3-as 4-es tanuló, nagy az egom, hiperaktív vagyok de a tanar szerint egy zseni rejlik bennem... Persze, osztálytársam elmehetett e-helyett termeszetversenyre... Ez nem igazságos... Ezt a suli megteheti? (bocs az ekezetekert de igy gyorsabb)

2019. ápr. 26. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Jogod van eldönteni hogy részt veszel-e egy iskola által rendezett versenyen. Nem is értem hogy volt pofája a tanárnak ilyet csinálni. És amúgy is sokkal fontosabb SZÁMODRA hogy védj a csapatod kézilabda meccsén. Szerintem ne menj el a versenyre, hanem pakold össze a kézis cuccod és kérd meg édesanyád vagy édesapád hogy vigyen el a kézilabda meccs helyszinére. Tényleg már semmi esély hogy ott legyél? Nagyon messzire mentek a csapattársaid? Nem érnél már oda a mérkőzésre?

Ha van még lehetőséged hogy ott legyél a meccsen, de attól tartassz hogy bajod lehet belőle hogy nem jelensz meg a versenyen, akkor semmi okod az aggodalomra. Az iskola nem tehet ellened semmit, nem csaphat ki, nem adhat igazgatóit 1: Mert te tiltakoztál a versenyen való részvétlen 2: Mert ez csak egy haddnemondjammilyen verseny.

2019. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem a kompetencia mérés volt, hanem csak egy verseny, akkor nyilván nem kötelező. Az edződ nem beszélt a tanárral, hogy nem érsz rá a meccs miatt???
2019. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Írj valamit.
2019. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az edző kérte a tanárt hogy menjek kezizni, mert sérült a cserekapus es ugye ez nem lett volna baj, mert én vagyok a kezdokapus, de igy... Es a kedves tanárnő az igazgató húga... Szoval nem tagitott... Es a csapat akik altalaban 2.-ak, most sikeresen utolsók lettek 5 csapatból... Es én ezt maz üzit megkaptam a verseny előtt egy csapattarsamtol, akinek amugy kesobb kiderult eltört az ujja (o állt kapuban) es én magam módján megbosszultam... Direkt rosszra irtam a lapot, mert igazabol Sehol nem érdekelt a verseny, es jövőre jobb ha atgondoljak kinek tesznek keresztbe... Nagyon makacs vagyok, ezt ok is tudjak. Jövőre nem iratok alá a papirt, es akk nem vihetnek el.
2019. ápr. 28. 11:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Az* íratom*
2019. ápr. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!