Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte, melyik koliba menjek?

Elte, melyik koliba menjek?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg az ertesitoket, nagyon felek, es mindjart sirva is fakadok. Nem tudom elolvasni a tajekoztatokat, egyszeruen nem tudom felfogni, ami le van irva. Melyik kolit ajanljatok, tanarira megyek, tori magyarra, es mikor kell oda jelentkezni, meg hogy?

Tavaly is probalkoztam, de nem toltottem fel motivaciost, nem is bantam nagyon, most meg minden egybevan, es kuldtek, hogy valamilyen koliba menjek, az eltesek tuti tudjak, ok is ezt megkaptak szerintem. Nagyon felek es millio fele all a fejem



2019. máj. 4. 11:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha van valaki tanari eltes, az beszelne velem egy kicsit?
2019. máj. 4. 11:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Na, nyugi, nem nagyon értem a storyt, de az egyetem es a koli 2 külön dolog. Kol8ba majd nyár vége felé kellnjelentkezned a Neptunon keresztül, amihez majd kódot és jelszót kapsz e-mailben, ha felvesznek.

A tanarihoz pedig igen, szükség van motivációs levélre, ezt írd meg és töltsd fel, lehet, arra fognak majd hivatkozni az elbeszelgetesnel.

2019. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

hát attól függ, mi fontos neked

a legobb koli a KCSSK, az 30-40 perc az egyetemtől, de simán megéri

én 3 évig onnan jártam be :D

a legközelebb a BTK-hoz az ADK van, az még a jobb elte kolik közé tartozik, de én a kcsskt ajánlom

2019. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először írd le érthetően, mert nagyon kuszán írtad le a helyzetet, nekem nem világos.
2019. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na varj... a felvetelt csak julius vegen tudjatok meg hogy felvettek e egyetemre... ezzelkezdjuk..


A masodik dolog.... tokmindegy hova jelentkezel koliba ugyis oda kerulsz ahol a karodrol a legtobben vannak, magyar-toriskent valazek ez a KUK lesz.

2019. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elegge rosszakat olvastam rola, nem kivansagmusor, de nem akarok oda menni:( szakkoli? Kaptam egy ertesitot, hogy jelentkezzek ez eotvos koliba, az a menesi uton van, ha jol emlekszem. Nem tudom, valami kolit ajanl valaki?
2019. máj. 11. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy vettek meg volna fel egyetemre mikor csak juliusban van a ponthatar huzas mivel meg az erettsegik sem mentek le?!
2019. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy felvettek, ha megis azt irtam, akkor nyilvan fogalmazasi hiba, nyilvan nem tudom meg, hogy felvettek e. Es az sem biztos, hogy elte tanari lesz, de kerdezem, ha megis, akkor melyik elte kolit ajanljatok.
2019. máj. 12. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem leányálom, az összes minimum 3 ágyas, van, ami ennél is több. Fürdő szintén közös, egy folyosónyi emberrel...
2019. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

attól függ, neked mi a prioritás. a KCSSK felszereltség tekintetében elég jó, van külön fürdő, hütő, és elég tágas is, de ez a legdrágább, a btk-tól elég messze van, ráadásul sok az ember (hátha valakinek ez negatívum)

az Ajtósiról úgy tudom, hogy elég korrekt, meg közel van, kétágyas szobák, de ott folyosónként van a fürdő, a konyhában van csak hűtő pl.

a nagytétényi úti koli ha jól tudom most lett felújítva, ott van a közelben a tropicárium, viszont nagyooon messze van a btk-tól :D

a többiről sajnos nem tudok sokat, csak hogy a Vuk az eltés szlengben egyenlő a pokollal :D

szakkollégiumokról azt hallottam hogy nagyon családias a légkör, (egyesek szerint oda a sznobokat veszik fel) de a felszereltség nincs a topon, ráadásul az egyetemi feladataid mellett ott is csatlakoznod kell egy műhelyhez, és ennek a felvételije speciális, nem elég csak a neptunban jelentkezni, mint a többinél

amúgy a jelentkezésről fogsz kapni egy e-mailt, ha már hivatalos, hogy felvettek, és ott szépen mindent elmagyaráznak :)

2019. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!