Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pontotok lesz körülbeül...

Hány pontotok lesz körülbeül a mai matek érettségin? Szerintetek mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 14:19
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
93 pontra számítok (nyilván plusz-mínusz pár pont még befigyelhet). Igazából kövezzetek meg, de a választhatókban volt csak csavar szerintem. A legnagyobb bajt az okozta, hogy nem lehetett kikerülni a valséget és a kombinatorikát, amiket nem tudsz ellenőrizni... Ez engem is zavart. Bár a legtöbb pontom szimpla figyelmetlenség.
2019. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

40 körülire számítok és ez pont annyi, amennyit vártam én is saját magamtól és a környezetem is tőlem, mivel gyenge 3-as vagyok matekból.

Szerintem amúgy az első rész nagyon egyszerű volt, a 13-as is, után kezdett nehezedni. A B rész már tényleg húzós volt, de nem jobban, mint az előző években, max más típusfeladatok voltak benne. Elhiszem, hogy akinek pl.a koordgeo megy vagy a halmazok, az most bosszankodik, hogy miért volt tele valószínűségszámítással meg kombinatorikával, de ez egyéni preferencia kérdése. Ahogy elnéztem a kulcsot, elég sok kisebb dologra lehetett pontot kapni szerencsére.

2019. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok sikert a további vizsgákhoz :)
2019. máj. 10. 12:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert mindenhez!
2019. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!