Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt matek mennyire volt nehéz?

Emelt matek mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Az eddigi évekhez képest milyen volt? Az amire számítottatok, vagy nehezebb/könnyebb?

2019. máj. 7. 15:45
 1/6 anonim válasza:
0%
Az első rész könnyű volt a második irreálisan nehéz.A legjobb matekosok is csak ültek kb felette..vetekedett egy könnyebb emelt szintjével szerény véleményem szerint.. írjátok alá a petíciót ami most indult ellene..
2019. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés emelt matekról szólt #1-es. Az osztálytársam szerint nehéz volt, pedig ő a faktosok közt is a jobbak közé tartozik.
2019. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Az emelt szintet kérdeztem, majdnem arra mentem, ezért érdekel. A közép szint szerintem is elég nehéz volt, illetve más mint az eddigi évek feladatai. A 2-est nem volt nehéz megszerezni, de akinek szükséges tárgy annak nagy csalódást okozott.
2019. máj. 7. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt, remélem a 45% meglesz. Az okosabb ismerőseim is ki voltak bukva.
2019. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt.Másfajta gondolkodás kellett hozzá,volt egy-két jó feladat,de összeségében tényleg nehéz volt.Főleg,hogy analízísből is csak deriválás kellett,határérték és integrálás a további évekkel ellentétben nem is kellett.Ez kicsit szokatlanabb is volt nekem.Az exponenciális egyenlet a 3-as nál rajtam kifogott és néhány osztálytársamon is.Pedig ők is sokat készültek rá.Bár most ezerrel készülök szóbelire,azzal lehet húzni rajta.Összeredményem azért remélem lesz 60-70% körül szóbelivel.
2019. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes volt, jó feladatokkal. 87% lett.
2019. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!