Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek az Apáczai matek-fiz...

Felvettek az Apáczai matek-fizika szakára (2019-től fogok oda járni). Milyen tanárok lesznek?

Figyelt kérdés
Az én jelenlegi iskolámban van pár nagyon rossz tanár, és reménykedek, hogy ott nem lesznek majd.

2019. máj. 8. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Két osztályfőnök lesz: Horváth Kálmán (biosz-kémia), Ligeti Judit (olasz)

Matematikatanár: Sparingerné valaki

Fizikatanár: Zsigri Ferenc

ennyit mondtak el szülőin a többi tanár majd szeptemberben kiderül.

Minden iskolában van jó és rossz tanár, de az Apáczaiban szerintem többségében csak jó tanárok vannak.

Üdv! Egy leendő osztálytársad apukája.

Privát üzenetet nem kérek.

2019. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló! Kérlek írj nekem privátban, ha még nem vagy benne a leendő Apáczaisok Messenger csoportjában!

(Ha igen, akkor is írj, mert tudni akarom, hogy ki vagy;))

Nevem: Astromann

2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rossz tanár mindenhol van. Az Apáczaiban is van akad pár, akik emberileg vagy tudásban nincsenek a toppon. A fent említett tanárok közül engem egyik sem tanított. A 2 ofőről nem tudok semmit, de úgy hallottam, hogy Sparing jó tanár. Zsigri nagy elme az öreg, de kicsit bolond és ijesztő de nem bánt:). Ha órán kívül is foglalkozol a fizikával és készülsz az óráira akkor menni fog anélkül elég vergődős tudtommal. Sok sikert a következő 4 évre! Üdv egy volt Apis
2019. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
halii te jó ég, most bukkantam rá erre. Én tavaly végeztem, és olyan kiváncsi lennék, mi a véleménye a mostani elsőéveseknek :)) hogy tetszik? mondd meg ha nem tetszik nyugodtan, csak én imádtam és most elkapott a nosztalgia :))
2019. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!