Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elnézve az eddigi érettségiket...

Elnézve az eddigi érettségiket, milyenre tippelitek az idei bioszt és kémiát?

Figyelt kérdés

Én elkezdtem félni, hogy nagyon nehezek lesznek, mert eddig az összes könnyű volt, kivéve a matek 2.része, de az ugye szintén reál tárgy.

Ugye olyat már nem csinálhat az OH, hogy változtat a feladatsorokon (kiszúrásból, mert megy most ez a petíciósdi matekból, meg ami volt a törivel kapcsolatban is...) és nem rakhat be valami nehezebbet? De ettől függetlenül is úgy gondolom, hogy az idei nehéz lesz.



2019. máj. 9. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmi lesz, mint a matek, átmenni könnyű lesz rajta, de az 5-ösért teperni kell majd.
2019. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Engem is nagyon érdekel, hogy milyen feladatsort állítanak össze.

Esetleg írhatnál privátban ha van kedved beszélgetni, mert elnézve a cimkéket ugyanaz a célunk (ÁOK). Te melyik egyetemet jelölted elsőnek?

2019. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze az egyiknek a másikhoz. Minden tárgyból több feladatsor közül sorsolják ki azt, amit kiadnak végül. Az OH-nak pedig semmi érdeke nem fűződik ahhoz, hogy bárkivel kiszúrjon, és van elég munkájuk meg bajuk enélkül is.
2019. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!