Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a mai (2019...

Mi a véleményetek a mai (2019 május) emelt informatikáról?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Programozásból a 6-ost nem tudtam teljesen, a weblapnak a 85%-a ment, excel úgy ahogy adatbázis katasztrófa volt
2019. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

weblap-ból nekem annyira nem lett rossz

excel-ből nem tudtam 3 feladatot

access nem lett annyira rossz- elvileg 1-et nem tudtam megcsinálni


a programozás meg katasztrofális teljesítmény magamhoz képest, 7-ből az első 4 feladat ment csak

a többinek max részfeladatokat tudnak majd pontozni


szerintem ez nehezebb volt mint az elmúlt évek anyagai

2019. máj. 13. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjába véve nem volt nehéz, csak sajnos az adatbázis a gyengém, ha meghallom már hányingerem van tudtam, hogy rosszul fog sikerülni.
2019. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a web-nel és az excelnel nem tudtam egy feladatot. Az accesst azt megcsináltam, de tuti lesz benne hibám (nem a kedvencem). A programozás az szerintem jól ment, találkoztam már nehezebbel is.
2019. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hali szia, talán 5 pontot ha rontottam,szerintem nem volt nehéz
2019. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a programozás megy, mivel emeltre megy valaki akkor mennie kell... akkor az adatbázis miért nem? :o Az érettségis adatbé is csak programozás... :o
2019. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom valahogy hányingerem van az adatbázistól :D a programozás ment, de az adatbázis mindig a gyengém
2019. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!