Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2019 októberben nem sikerül...

Ha 2019 októberben nem sikerül az emelt érettségi németből, akkor 2020 májusában meg lehet próbálni újra?

Figyelt kérdés

Most fogom elorehozott érettségiként megcsinalni a kozepszintű vizsgát. Viszont azt nem tudom hogy ha jövőre nem sikerül októberben az emelt akkor májusban tudok e még próbálkozni vagy tanévente csak egyszer lehet.

Lehet nagyon hülye kérdés de eddig ahány tanárt kérdeztünk annyi felé választ kaptunk.



2019. jan. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet (lehet, hogy fizetni kell érte, de lehet)
2019. jan. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak akkor, ha már a kezedben van az érettségi bizonyítvány. Kivéve, ha megbuksz, mert akkor lehet javítani, de ha már kettes, akkor nem. Ha nem érzed felkészültnek magad, akkor inkább a rendes érettségi idején jelentkezz.
2019. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
természetesen újra lehet próbálni, csak már fizetni kell érte
2019. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha elolvasnátok a kérdést, és értelmeznétek, mielőtt butaságokat beszéltek.
2019. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves #4-es: én is elmentem emeltezni májusban, majd októberben újrapróbáltam, mivel nem olyan lett az eredmény, amilyet vártam. miért ne lehetne újrapróbálni?
2019. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ha idén előrehozottat tesz, akkor 2020 májusában a RENDES érettségije lesz, és rendes érettségin nem lehet javítani (a bukást kivéve), csak UTÁNA.
2019. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!