Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti egy tanár, hogy...

Makó Ádám kérdése:

Megteheti egy tanár, hogy megirat egy dolgozatot és azt mondja, hogy jegyet kapunk érte, aztán nem adja meg?

Figyelt kérdés
Bukásra álltam az első félévben, de a másodikban összeszedtem magam és kijavítottam volna, de kétszer dolgozat megírása után hiányzott a tanár és nem javította ki, így még mindig nem értem el a kettest. (Pedig már egy dolgozat kijavításával elértem volna)

2019. máj. 23. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És ezt a tanár tudja?


De attól, mert hiányzott, miért nem javította ki?

2019. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanár bármit megtehet. Pont. Magyarországon ez így megy.
2019. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mer Madagaszkáron hogy megy?
2019. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg, van valamekkora kötelezettsége, hogy hány jegyet kötelessége adnia egy félévben, és a dolgozatokat is ki kell javítania. Jelezd az osztályfőnöknek a problémát.
2019. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha egyest kapnál bezzeg örülnél, hogyha nem írja be. De ha már 5 akkor még sírás megy, hogy miért nem... ezen gondolkozz picit


Talán hamarabb kellett volna tanulni és ne állnál bukásra. Ezek az anyagrészek egy egy dolgozatnál nagyon könnyűen. Sokszor csak pár mondatot kell tudni és már kettes....

2019. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fogom jelezni az osztályfőnöknek. #5 Nyilván örülnék, ha nem kapnék egyest, de ezzel nem az a baj hogy nem kapok jó jegyet, hanem az hogy a fél osztálynak a 2. félévben nincs jegye. Az meg a másik, hogy a második félévben jogom van 1.8-ról legalább 2.0-ig feljavítani az átlagomat.
2019. máj. 24. 00:15
 7/8 zsofimágus válasza:
Ooo a tanár azt csinálhat, amit akar... Simán megteheti, hogy minden órán írat aztán csak havi egyet osztályoz le, de így legalább tudja, hogy ki készül/puskázik/ arra is lusta, hogy puskát írjon.
2019. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Melyiket írta be a tanár? Megbuktál vagy átmentél?
2021. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!