Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kérhetem át magam...

Hogyan kérhetem át magam nappali tagozatra?

Figyelt kérdés

PTE ETK-n tanulok levelező szakon és szeretnék Pécsre átmenni államilag támogatott képzésre (most is olyanon vagyok)nappali tagozatra. Mikor kell nekiállnom utánakérdezni? Hogyan zajlik egy ilyen ügy menete?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. máj. 24. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
menj be az egyetemen a TO-ra ott tudják
2019. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hétfő reggel 8-kor állj neki a TO-n. Én túl vagyok egy szakváltáson, és hidd el, nem lehet elég korán elkezdeni. Most a vizsgaidőszak miatt úgyis bolondokháza van, el fog tartani egy ideig.

Nálam anno úgy nézett ki, hogy be kellett adnom pár kérvényt, amikben meg kellett indokolnom, miért szeretnék váltani, ezeken ültek 1,5-2 hétig, elfogadták, majd el lehetett kezdeni a kreditelismeréssel pepecselni, illetve véget nem érő leveleket írni hol a TO-soknak, hol a Neptun ügyintézőknek, hol a HSZI-nek, hogy miért nem történik semmi.

Amúgy az ügy menetét a TO-tól kérdezd, nem a PTE-re jártam, nem tudom, ott esetleg miben különbözik a dolog.

2019. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!